Nokia 105

1,890 L

 

Telefonatat nuk do të ndërpriten më asnjëherë. Bateria që zgjat në kohë do ju ndihmojë të qendroni në kontakt me të gjithë për një kohë relativisht të  gjatë. Nga ana tjetër dizajni i ri, modern dhe ergonomik do bëjë të mundur që ju të mos lodheni sado gjatë të zgjasë biseda. Ka vend për 2000 kontakte dhe 500 SMS. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Blue, Pink

NETWORK
Technology

GSM

BODY
Dimensions

119 x 49.2 x 14.4 mm

Weight

73 g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

800 mAh

Interface

Micro USB 1.1

MEMORY
Ram

4MB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

TFT

Display Size

1.77"

Display Resolution

120 x 160 pixels

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

No

Bluetooth

No

GPS

No

Radio

FM Radio

USB

microUSB 1.1 (charging only)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Nokia 105 phone

1 x charger