Screen Protector For iPad Pro 11″

1,700 L

Mbrojtese ekrani per iPad Pro 11’’. Mbron ekranin e iPad tuaj nga gervishtjet, pluhuri dhe goditjet e lehta. I thjeshte per tu vendosur ne ekran duke mos krijuar flluska ajri.

Ka stok

Shitur: 943 copë
SKU: CNT39 Modeli: SGAPIPD-CX02 Kategori:

Informacion shtesë

Brand