Screen Protector For iPad Pro 11″

1,490 L

 

Mbrojtese ekrani per iPad Pro 11’’. Mbron ekranin e iPad tuaj nga gervishtjet, pluhuri dhe goditjet e lehta. I thjeshte per tu vendosur ne ekran duke mos krijuar flluska ajri.

Ka stok

SKU: CNT39 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim