USB Corsair.D.K

1,700 L3,000 L

Lironi hapsire thjeshte dhe shpejte nga pasjisja juaj Android me USB 64GB nga SanDisk. Njera ane Mikro USB dhe ana tjere USB Type-A. 

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Memory Internal

64GB, 128GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim