OFERTA ONLINE

Sony Wireless Noise Canceling Headphone WH-CH720N

15,490 L

 

Shijoni komfortin maksimal pa zhurma të jashtme falë teknologjisë ANC që kufjet WH-CH720N nga Sony zotërojnë. Me dizajn të lehtë dhe bateri jetëgjatë mund të argëtoheni edhe më gjatë pa ndërprerje. Pavarësisht nëse punoni nga shtëpia apo i përdorni për përmbajtjet tuaja të preferuara WH-CH720N janë dizenjuar në mënyrë ergonmike dhe me peshë të lehtë duke mos u ndjerë gjatë gjithë përdorimit. Me këto kufje të mrekullueshme do të jeni më afër muzikës dhe më afër artistëve tuaj të preferuar.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

WH-CH720N

Color

Black, Blue, White

General Features
Headphone Type

Closed

Driver Unit

30mm Dynamic

Wearing Style

Over Ear

Frequency Response

7 Hz – 20 000 Hz (JEITA)

Impedance (Ohm)

325 Ω (1 kHz) (when connecting via the headphone cable with the unit turned on), 31 Ω (1 kHz) (when connecting via the headphone cable with the unit turned off)

Cord Length

Approx. 1.2 m

Cord type

Single-sided (detachable)

Plug

Gold-plated L-shaped stereo mini plug

DSEE

Yes

Frequency Response (Bluetooth® Communication)

Frequency Range(A2DP): 20 Hz – 20 000 Hz (Sampling frequency 44.1 kHz)

Ambient Sound Mode

Yes

General Features (Active Headphones)

Yes

Sensitivity (dB/mW)

108 dB/mW (when connecting via the headphone cable with the unit turned on), 99 dB/mW (when connecting via the headphone cable with the unit turned off)

Battery
Battery Charge Method

USB

Battery Life

Max. 35 hours (NC ON), Max. 40 hours (NC OFF)

Bluetooth® Specification
Bluetooth® version

BLUETOOTH Specification Version 5.2

Effective Range

Approx. 10 m (30 ft)

Frequency Range

2.4 GHz band (2.400 0 GHz – 2.483 5 GHz)

Profile

A2DP, AVRCP, HFP, HSP

Supported Audio Format(s)

SBC, AAC

Supported Content Protection

SCMS-T

Dimensions and Weight
Dimensions

207 x 55 x 237 mm

Weight

192g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Sony Wireless Noise Canceling Headphone WH-CH720N

1 x USB Type-C Cable