Airpods 2nd Generation

20,600 L

Lidhje ne menyre automatike me pajisjen tuaj sapo hapni kutine e karikimit. Me shume kohe perdorimi. Ze cilesor dhe me kualitet shume te larte. Si magji.

Ka stok

SKU: DUN058 Kategori: ,

Informacion shtesë

Brand
Aksesore per

Telefon

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim