TP-Link AC750 Wireless Gigabit Access Point AP200

7,990 L

 

Ruter AC750 Wireless Gigabit dy linja:  2.4 GHz me shpejtësi deri në 300 Mbps e përshtatshme për perdorime të përditshme si navigim në internet, dhe 5GHz me shpejtësi deri në 433Mbps e përshtatshme për të luajtur lojra online dhe për të parë video me rezolucion të lartë.

Ka stok

SKU: ALB373 Modeli: AP200 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

HARDWARE FEATURES
Interface

1 * 10/100/1000Mbps Ethernet Port (RJ45)

Button

WPS Button, Reset Button, LED Button, Power Button

External Power Supply

12V/1A

Dimensions ( W x D x H )

9.5 X 6.4 X 1.7 in. (242 X 162 X 44mm)

Antenna

2 dual band detachable antennas

WIRELESS FEATURES
Wireless Standards

IEEE 802.11a/ac, IEEE 802.11b/g/n

Frequency

2.4GHz & 5GHz(11ac)

Signal Rate

2.4GHz: Up to 300Mbps
5GHz: Up to 433Mbps

Reception Sensitivity

2.4GHz:
11g 54M: -76dBm@10% PER
11n HT20 MCS7: -73.5dBm@10% PER
11n HT40 MCS7: -71dBm@10% PER
5GHz:
11a 6Mbps:-93dBm@10% PER
11a 54Mbps: -75dBm@10% PER
11ac HT20 MCS8: -67dBm@10% PER
11ac HT40 MCS9: -62.5dBm@10% PER
11ac HT80 MCS9: -59.5dBm@10% PER

Transmit Power

CE: <20dBm(2.4GHz), <23dBm(5GHz), FCC: <30dBm

Wireless Modes

Access Point, Repeater (Range Extender)/Bridge with AP, Client,
Multi-SSID

Wireless Functions

Wireless Statistic, Concurrent Mode boost both 2.4G/5G WiFi band,
LED Control, Domain Login Function

Wireless Security

64/128-bit WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK

Certification

CE, FCC, RoHS

System Requirements

Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista or
Windows 7, 8, 8.1, 10, Mac® OS, NetWare®, UNIX® or
Linux

Environment

Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TP-Link AC750 Wireless Gigabit Access Point AP200