Tp- Link Omada Hardware Controller OC200

12,990 L

 

Deri në 100 pika aksesi Omada, 20 ndërprerës JetStream dhe 10 ruter Omada. Menaxhoni dhe monitoroni me aplikacionin Omada ose ndërfaqen e uebit nga kudo, në çdo kohë.  Monitoroni dhe menaxhoni në vend pajisjet me sigurinë dhe stabilitetin maksimal.Një çip i fuqishëm, kasë metalike e qëndrueshme, port USB 2.0 për rezervim automatik dhe dy porte Ethernet të shpejtë. Bëjeni tuajën!

Ka stok

SKU: ALB370 Modeli: OC200 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
HARDWARE FEATURES
Interface

2 × 10/100Mbps Ethernet Port
1 × USB 2.0 Port for configuration backup
1 × Micro USB Port for power

Power Supply

802.3af/at PoE or Micro USB(DC 5V/1A)

Dimensions

3.9 × 3.9 × 1.0in.
(100 × 98 × 25mm)

MANAGEMENT
Omada App

Yes

Centralized Management

Up to 100 Omada access points, switches, and routers

Cloud Access

Yes

L3 Management

Yes

Multi-site Management

Yes

Management Features

Automatic device discovery
Batch configuration
Batch firmware upgrading
Intelligent network monitoring
Event logs and notifications
Unified configuration
Reboot schedule
Captive portal authentication

Certification

FCC, RoHS

System Requirements

Internet

Environment

Operating Temperature: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Storage Temperature: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Omada Hardware Controller OC200
1 x Quick Installation Guide
1 x Ethernet Cable