Xiaomi Mi Bedside Lamp 2

4,490 L

 

Llampe ne forme cilindrike. Ofron ndricim te njetrajtshem ne te gjithe ambientin. Pershtatje te ngjyrave sipas deshires, mund te krijoni atmosfere romantike, plote ngjyra ose thjeshte drite te bardhe. Te gjitha mund te kontrollohen me ane te aplikacionit Mi Home dhe asistenteve vitrual si Siri dhe Alexa.

Ka stok

SKU: DUN472 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color adjustment

WRGB

Luminous flux

400lm

Color rendering index

Ra80

Rated input

100-240V~50/60Hz 0.5A

Wireless connection

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 4.2 BLE

Bedside lamp input

12V, 1A

Power factor

0.45

Rated power

9W (12 × 0.6W / LED module + 6 × 0.3W / LED module (RGB))

Working temperature

-10 ° C ~ 40 ° C

Working humidity

0% – 85% RH

Service life

approximately 25,000 hours

Support platform

Android 4.4 or iOS 9.0 and above

Weight

0.78kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim