Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2 Bluetooth

990 L

 

Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) mund të kap lëvizjet e njerzve në errësirë dhe më pas të ndizet automatikisht. Në aplikacionin Mi Home/Xiaomi Home mund të kontrolloni nivelin dhe kohën e ndriçimit të llampës suaj. Mund të qëndrojë lirshëm në sipërfaqe të sheshta si komodina ose mure falë ngjitësit të fort që ndodhet në bazën e saj. Me vetëm 3 bateri AA do të keni ndriçim 365 ditë në ndriçim të ulët dhe 180 ditë në ndriçim maksimal.

Ka stok

SKU: DUN437 Modeli: MJYD02YL-A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Operating temperature

-10℃ to 40℃

Product dimensions

Φ 80 x 62 mm

Rated voltage

4.5 V⎓

Rated power

0.35 W

Luminous flux

2.5 — 25 lm

Supported systems

Android 4.4 or iOS 9.0 and above

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Motion-Activated Night Light 2 (Bluetooth) x 1
User manual x 1
Warranty notice x 1