Xiaomi Rainbow Batteries

990 L

 

Bateri për përdorim të përditshëm të pajisjeve të ndryshme nga Xiaomi. Produkti përmban 10 bateri alkaline me ngjyra të ndryshme për të dalluar lehtësisht bateritë e reja nga ato të përdorurat. Me kapacitet të lartë shkarkimi krahasuar me bateritë tipike prej karboni dhe pajisur me Second Filling Technology e cila siguron stabilitet në çdo kohë.

Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Rainbow

General
Size

AA, AAA

Capacity

1.5V

Lifespan

Up to 7 years

Rechargeable

No

Battery Type

Alkaline

Dimensions and Weight
Dimensions

15 x 15 x 50 mm

Weight

23g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Pack of 10 batteries