Xiaomi Redmi PB100LZM Power Bank

2,990 L

 

Power Bank-u Redmi nga Xiaomi është aty për ju në ditët më të ngarkuara e të gjata. Vjen me kapacitet baterie 10.000 mAh dhe portë të dyfishtë USB të cilat ofrojnë karikim të shpejtë të paisjeve tuaja. Mund ta merrni me vete ndërkohë që udhëtoni ose punoni.

Ka stok

SKU: HCM028-B Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Material

ABS

Type

Portable Mobile Powers

Mainly Compatible with

Apple,iPad,LG,MP3,MP4,SAMSUNG

Battery Type

Li-Polymer Battery

Battery Capacity

10000 mAh

Battery Current

2.6A

Connection Type

Type: Micro USB,Two USB Output Interface,Type-C

Power

37Wh

Input

5V 2.1A

Output

5.1V-2.4A (single port output); 5.1V-2.6A (dual port output)

Product weight

0.4000 kg

Product size (L x W x H)

15.05 x 7.36 x 1.51 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Power Bank

1 x Manual