Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT PowerBank 10000mAh

1,490 L

Kurseni: 1,000 L

Havit Power Bank një zgjidhje kompakte dhe e lehtë karikimi e krijuar për komoditet në lëvizje. Me një kapacitet prej 10,000 mAh, ai mund të karikojë plotësisht telefonin tuaj 2-3 herë, duke ju siguruar që të qëndroni të lidhur gjatë gjithë ditës. E pajisur me dy porte karikimi USB, secila e aftë për të dhënë 2.4A, power bank mundëson karikim të shpejtë për pajisjet tuaja. Portat e integruara të karikimit Micro dhe Type-C lehtësojnë rimbushjen e shpejtë powerbank. Ideal për udhëtime dhe përdorim të përditshëm, Havit Power Bank 10,000 mAh është shoqëruesi i besueshëm për të mbajtur pajisjet tuaja të ndezura në çdo kohë dhe kudo.

Ka stok

SKU: DUN2136-B Modeli: PB89 Kategori: , Etiketa: , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

PB89

Color

Black

General
Material

PC+ABS

Capacity

10,000mAh

Battery Type

Polymer Battery

Input and Output
Input

The power bank supports a 5V/2A input, allowing for relatively fast recharging of the power bank itself.

Output

The power bank offers a 5V/2.4A output, which can deliver a high current for quick charging of smartphones and other compatible devices.

Function
LED Light Display

The power bank features an LED indicator that displays the battery level or charging status.

Dual USB Ports

The power bank has two USB output ports, each capable of delivering 2.4A, enabling simultaneous charging of two devices.

Micro USB Port

The power bank is equipped with a Micro USB port for recharging the power bank.

Type-C Port

The power bank also features a Type-C port for convenient recharging with compatible devices.

Maximum Output Power

18.5 W

Dimensions & Weight
Dimensions

137 x 70 x 16 mm

Weight

270 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Havit PowerBank