Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Smart Projector 2

54,990 L

Kurseni: 10,000 L

Video projektor Xiaomi. Me permasa te vogla por me cilesi dhe fuksionalitet. Audio e cila mbush ambjentin dhe ka bas te fuqishem. Permasa te ekranit te projektuar nga me e vogla deri ne 120 inch me auto fokus. Drite te fuqishme me pamje shume te qarte dhe me cilesi 1080p. Aplikacione te ndryshme te instaluara me mundesi per te instaluar shume te tjera. Njesoj si te keni kinema ne shtepine tuaj.

Ka stok

SKU: DUN1271-W Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 13%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Laser Projector 150″

129,990 L
Kurseni: 20,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

White

Display Technology

LED Light with DLP technology

Brightness

500ANSI lumens

Standard Resolution

1920×1080p

Throw ratio

1.2:1

Screen Size

60" to 120"

Lens Focus

Auto Focus

Keystone Correction

Multi-angle auto-keystone correction

Built-in Storage

2GB DDR3/16GB eMMC

Operating System

Android TV™

Bluetooth

Bluetooth 5.0/BLE

Wireless Connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n 2.4GHz/5GHz

Audio Effects

*Dolby Audio™

Speaker

2 x 5W Full-range

Noise Level

≤ 28dB(A) at an ambient temperature of 25°C

Storage Temperature/Humidity

-20°C to 55°C/ ≤ 90%

Operating Temperature/Humidity

0°C to 40°C/ 20%–80%

Power Consumption

Rated Power < 65W; Standby Power < 0.5W

Rated Input

External Adapter, 19V–3.42A

Dimensions

115x150x150mm

Weight

1.3kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Projector
1 x Remote Control
1 x Power Cord
1 x User Manual