Ofertë!
OFERTA ONLINE

Xiaomi Watch S1 Active

12,990 L

Kurseni: 2,000 L

Pamje më e gjerë, detaje më të qarta. Ekrani AMOLED më i madh, më i qartë, 1,43″ ofron një eksperiencë shikimi më të gjallë dhe më të ndriçuar.  Njoftimet e rëndësishme si telefonatat, alarmet dhe njoftimet sportive mund të shihen me qartësi , edhe kur jeni jashtë nën dritë e fortë të diellit. Ora peshon vetë, 36.3 gram dhe do jetë aty me ju gjatë çdo ushtrimi, fal baterisë që zgjat për ditë të tëra.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black, Blue, White

Sensors

Heart rate sensor (with blood oxygen sensor), accelerometer, gyroscope, geomagnetic sensor, atmospheric sensor, ambient light sensor

Dimensions

46.5×47.3x11mm (not including the strap and local protrusions)

Satellite positioning systems

GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

Frame

Glass fibre-reinforced polyamide

Battery capacity

470mAh

Display

1.43″ AMOLED display

Water resistance rating

5 ATM

Resolution

466×466

Operating temperature

-10℃-45℃

Strap

White silicone, black and blue TPU

System language

English, German, Italian, French, Spanish, Japanese, Korean, Dutch, Portuguese, Turkish, Polish, Ukrainian, Romanian, Czech, Greek, Russian, Thai, Vietnamese, Brazilian Portuguese, Indonesian, Traditional Chinese, Swedish, Finnish, Norwegian, Danish

Adjustable length

160-220mm

Compatible with

Android 6.0 or iOS 10.0 and above

Wireless connection

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 5.2

Standards implemented

GB/T 30106-2013

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Watch x 1

Magnetic charging cable x 1

User manual x 1