Kieslect L11 Smart watch

3,290 L

 

Kieslect L11, një orë inteligjente e vogël që mund të bëjë kaq shumë gjëra.Kjo orë inteligjente mund të monitoroj shëndetin tuaj, tju sjell njoftimet e telefonatave, mesazheve dhe kalendarit. Është rezistente ndaj ujit dhe një shoqëruese shumë e mirë juaja gjatë aktiviteteve tuaja fizike. Jetgjatësi baterie deri në 5 ditë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Tender Rose, Gold, Silver

Processor

Realtek8762C

Display
Display Size

1.09 inch

Display Type

TFT -LCD

Resolution

240*240

Memory
RAM

160KB

ROM

384Kb

FLASH

128Mb

Battery
Battery type

Polymer Lithium battery

Battery Capacity

180mAh

Connectivity
Bluetooth

5.0

OS

Android or IOS

Special Features
Sports Mode

Walking, Running, Cycling, Climbing, Yoga, Skipping, Spinning Bike, Sit-ups

Daily Monitors

Heart Rate, Sleep Tracker, SPO2, Blood Pressure, Pedometer, Calorie, Menstrual Cycle Forecast

Reminders

Incoming call reminder, Reject calls, SMS, Notifications push from APP, Alarm Clock, Sedentary Reminder, Low Battery Reminder

Remote Control

Music, Camera

More Functions

Weather, Stopwatch, Sports Recording, Timer, Wake-up Gesture

Sensor

SpO2 Oxygen Monitor

Heart rate sensor

VC32S

Waterproof

IP68

Dimension & Weight
Dimension

Dial: 40x40x11mm
Strap: 242x18mm

Weight

22g

Material

Dial Aluminum
Strap Silicone

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Kieslect L11 Smart watch

1 x User manual