Monedhë

Kategoritë

4 vjet më parë

Google Play Pass vjen në 24 vende Evropiane

Google Play Pass është rivali i Play Store të Apple Arcade duke ofruar një varietet aplikacionesh e lojërash për një tarifë mujore.

Aktualisht ofrohet vetëm në disa vende të botës por Google tashmë po shtyn shërbimin drejt vendeve të tjera.

Kompania në rrjetin social Twitter dhe faqen e saj të supportit bëri të ditur se 2 vende të reja do të marrin Google Play Pass. Këto tregje janë kryesor në Evropë.

Lista vijon si mëposhtë:

 • Austria
 • Belgjika
 • Bullgaria
 • Kroacia
 • Qipro
 • Republika Çeke
 • Danimarka
 • Estonia
 • Finlanda
 • Greqia
 • Hungaria
 • Letonia
 • Lihtenshteini
 • Lituania
 • Luksemburgu
 • Malta
 • Holanda
 • Norvegjia
 • Polonia
 • Portugalia
 • Rumania
 • Sllovakia
 • Sllovenia
 • Suedia

Vendet e reja i bashkohen Australisë, Kanadasë, Francës, Gjermanisë, Irlandës, Italisë, Spanjës, Britanisë dhe Shteteve të Bashkuara.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

OFERTA ONLINE

Airpods 2nd Generation

12,990 L
 
OFERTA ONLINE

12,990 L