Monedhë

Kategoritë

3 javë më parë

Grand Theft Auto 6 me një karakter femër

Sipas një raporti të Bloomberg një femër Latina do të jetë një prej dy karaktereve kryesore të lojës ndërsa rrjedha e ngjarjeve të saj është influencuar nga hajdutët e bankave Bonnie dhe Clyde.

Grand Theft Auto 6 do të ketë një karakter protagonist femër dhe ngjarjet do të zhvillohen rreth qytetit të Miami Vice.

Sipas një raporti të Bloomberg një femër Latina do të jetë një prej dy karaktereve kryesore të lojës ndërsa rrjedha e ngjarjeve të saj është influencuar nga hajdutët e bankave Bonnie dhe Clyde.

Raporti sugjeron se plani origjinal për GTA 6 ishte të bëhej shumë më e madhe sesa çdo lojë tjetër GTA me harta që mbulojnë hapësira të mëdha të Amerikës së Veriut dhe Jugut. Madje emri i koduar i lojës ishte Project Americas.

Siç duket plani dështoi se dizajnerët e lojës vendosën të fokusohen në një qytet, një version imagjinar i Miami.

Gjithashtu sipas raportit Rockstar do të vazhdojë përditësimin e GTA 6 me misione të reja e madje edhe qytete të reja. Pavarësisht se harta do të jetë shumë më e vogël sesa ishte projektuar me Project Americas, ende do të jetë e madhe.


Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Kids E07 Smart Watch

1,790 L
Kurseni: 700 L
- 54%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

TCL Tab 10s, WiFi Only

12,490 L
Kurseni: 14,500 L
- 13%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Ninebot Max Sport Balance

64,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 23%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP ProBook 440 G5 14″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

38,490 L
Kurseni: 11,500 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Sony Playstation 5 Disc Edition

89,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 40%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Game Box Power M3

2,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 19%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

HP EliteBook 850 G4 15.6″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

44,490 L
Kurseni: 10,500 L
OFERTË ONLINE

Xiaomi Mi 11 Lite 5G

28,990 L31,990 L