Monedhë

Kategoritë

3 vjet më parë

Kufjet prej ari AirPods Max kushtojnë 108 mijë dollarë

Kufjet e përshtatura do të shiten në ngjyrë të bardhë dhe të zezë dhe do të jenë ekskluzive.

Kufjet prej ari AirPods Max kushtojnë 108 mijë dollarë

Kompania Ruse Caviar, e njohur për prodhimin e varianteve luksoze të smartfonëve dhe pajisjeve teknologjike popullore, prezantoi një version të kufjeve të reja AirPods Max në me ar të pastër dhe çmim prej 108 mijë dollarësh.

Kufjet e përshtatura do të shiten në ngjyrë të bardhë dhe të zezë dhe do të jenë ekskluzive. Kufjet duken elegante me dizajn prej ari dedikuar atyre njerëzve që duan më të mirën e mundshme.

Pak javë më parë Caviar gjithashtu prezantoi një modele të iPhone 12 Pro me një pjesëz të bordit të kompjuterit origjinal Apple I megjithatë këto pretendime të kompanisë shkaktuan jo pak polemika.

Copyright: © PCWorld Albania

Dil i kënaqur me:

Apple iPhone 11 Pro

29,990 L31,990 L
 
Të Përdorura

Apple iPhone 11 Pro Max

31,990 L36,990 L