Apple iPhone 11 Pro

29,990 L31,990 L

 

Apple iPhone 11 Pro vjen me sistem me 3 kamera të cilat kapin më shumë detaje dhe më me shumë profesionalizëm. Bateria e këtij modeli zgjat edhe më shumë se e modeleve të mëparshme dhe ju mundëson performance më të lartë. Iphone i parë mjaftueshëm i fuqishëm për tu quajtur PRO.

Color
Memory Internal

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2019

Color

Gold, Green, Silver, Space Gray

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

144 x 71.4 x 8.1 mm (5.67 x 2.81 x 0.32 in)

Weight

188 g (6.63 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), stainless steel frame

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,046 mAh

Charging

Fast charging 18W

Vendi i karikimit

Qi wireless charging, USB Power Delivery 2.0

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB, 256GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Super Retina XDR OLED

Display Size

5.8"

Display Resolution

1125 x 2436 pixels

Display Protection

Scratch-resistant glass

Display Protection Details

800 nits max brightness
Dolby Vision
HDR10
Wide color gamut
True-tone
120Hz touch-sensing

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A13 Bionic (7 nm+)

CPU

Hexa-core

GPU

Apple GPU

CAMERA
Main Camera

Triple (12MP, 12MP, 12MP )

Triple Details

12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.55", 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.0, 52mm (telephoto), 1/3.4", 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optical zoom
12 MP, f/2.4, 13mm (ultrawide)

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama)

Video Main

2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

Dual (12MP, SL 3D)

Dual Details

12 MP, f/2.2, 23mm (wide)
SL 3D camera

Features Selfie

HDR

Video Selfie

2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No
Active noise cancellation with dedicated mic
Dolby Atmos
Dolby Digital Plus

COMMS
WLAN
Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

Radio

No

USB

2.0, proprietary reversible connector

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim