A4 Letter Double A Premium 80g

690 L

 

Siperfaqe te lemuar. E perbere me material cilesor. Cilesia Premium e cila eshte leter kopje me gramature te vogel dhe e pershtatshme per printime te rendesishme si prezantimet grafike ose raporte te ndryshme. Raport perfekt mes bardhesise, butesise dhe trashesise. Cmimi eshte i vlefshem vetem per 1 pako e cila permban 500 flete A4.

Ka stok

SKU: DBLA80 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE

HP Printer Laser MFP 135a

21,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Paper size

A4 (8.25-x-11.75-inch)

Paper weight

80gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim