QCY T10 Bluetooth Headphones

3,490 L

 

QCY T10 janë kufjet me Bluetooth që jeni duke kërkuar. Vijnë me dizajn modern, peshojnë shumë pak dhe janë shumë të rehatshme. Janë të pajisura me teknologjinë e anullimit të zhurmave përreth dhe mikrofona të integruar, kështu që nuk do të humbisni asnjë telefonatë edhe kur jeni në vende me shumë zhurmë. Një tjetër veçori e ketyre kufjeve është dhe rezistenca ndaj ujit dhe djersës, gjë e cila ju mundësoni t’i përdorni edhe kur të jeni duke ushtruar aktivitetet tuaja të ndryshme sportive. Të përshtatshme për çdo lloj pajisje, qofshin këto IOS ose Android.

Ka stok

SKU: QCY-T10 Kategori: , , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Type

In-Ear

Connectivity

Wireless

Transmission range

10 meters

Charging Time

2H

Music Time

4H

Standby time

about 80 hours

Talk time

Headphone 4 hours, charging the cartridge battery life 24 hours

Battery Capacity

600mAh

Product weight

3.7g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim