PICUN Bluetooth Headphones P80S

3,500 L

Ze vibrues per tju dhen nje eksperience me reale gjate kohes qe luani. Bluetooth 4.1 me lidhje me te qendrueshme. Me drita LED te ndryshueshme. Mbulojne gjithe veshin, te lehta dhe shume te rehatshme.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 1336 copë
SKU: DUN393 Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim