TWS Wireless Bluetooth Earbuds Matte i12

1,490 L

 

Kufjet i12 mund te perdoren secila me vete. Pasi i hiqni nga kutia karikuese, lidhen automatikisht me pajisjen tuaj. Mund te kontrolloni volumin dhe te nderroni kenget thjeshte duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Dark Blue, Yellow, Black, Blue, Gray, Green, Pink, White

Style

In-Ear

Vocalism Principle

Balanced Armature

Sensitivity

110±5dB

Microphone

Yes

Wireless Type

Bluetooth

Control Button

Yes

Frequency Response Range

20-20000Hz

Resistance

32Ω

Active Noise-Cancellation

No

Music Time

3 Hours

Standby Time

300 Hours

Rechargeable

Yes, Takes About 1-2hour to Full Charge

Special

Auto Pairing, Auto Power on, Auto Power off

Button Mode

Touch Earphone

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim