AOC 23.8″ FHD Gaming Monitor 24G2U5/BK

24,990 L

 

Shijoni pamjen më të mirë dhe pa pengesa me monitorin 24G2U5/BK të prodhuar enkas për profesionistët e lojrave dhe jo vetëm. Ka madhësi 23.8 inç dhe frekuencë rifresikimi 75Hz e cila ju mundëson të luani apo shihni video të ndryshme pa pengesa ose vonesa. Gjithashtu është i pajisur me teknologjinë e moderimit të rrezeve të dëmshme blu për mbrojtjen dhe kujdesjen e shikimit tuaj.

Ka stok

SKU: ALB391 Modeli: 24G2U5/BK Kategori: , , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Color

Black

Best for

Gaming

Display information
Screen size

23.8"

SCREEN SIZE (CM)

60.4

FLAT / CURVED

Flat

DISPLAY HARDNESS

3H

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

RESOLUTION NAME

FHD

ASPECT RATIO

16:9

PANEL TYPE

IPS

BRIGHTNESS IN NITS

250

BACKLIGHT TYPE

WLED

Refresh Rate

75Hz

RESPONSE TIME GTG

4 ms

RESPONSE TIME MPRT

1 ms

STATIC CONTRAST RATIO

1000:1

VIEWING ANGLE (CR10)

178/178

DISPLAY COLOURS

16.7 Million

Video Features
SYNC TECHNOLOGY (VRR)

Freesync

SYNC RANGE

48-75

DIGITAL SIGNAL FREQUENCY

VGA/DP1.2/HDMI1.4 : 30 -85KHz (H) ; VGA/DP1.2/HDMI1.4 :48-75Hz (V)

COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931 %

102

COLOUR SPACE (ADOBE RGB) CIE 1931 %

95

FLICKER-FREE

Yes

BLUE LIGHT TECHNOLOGY

Low Blue Light

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

3-sided frameless

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black, Red

BEZEL FINISHING (FRONT)

Texture

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black, Red

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Texture

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

-5/21,5

Gaming Features
GAMING STYLE

Shooters, MMORPG, Action, RTS, FPS (eSports), Beat'm up

GAME MODE

RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off

GAMING CONVENIENCE

G-menu

GOOD FOR CONSOLE GAMING

Yes

Power Consumption
POWER SUPPLY

Internal

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

POWER CONSUMPTION ON (TYPICAL) IN WATTS

21

POWER CONSUMPTION STANDBY IN WATTS

0.3

POWER CONSUMPTION OFF IN WATTS

0.3

Connectivity information
Ports

Audio, DisplayPort, HDMI, VGA

HDMI

HDMI 1.4 x 2

DISPLAY PORT

DisplayPort 1.2 x 1

AUDIO OUTPUT

Headphone out (3.5mm)

Product Dimensions
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE

504.61(H) x 539.05(W) x 227.36(D)

PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE

322.1(H) x 539.05(W) x 47.2(D)

PACKAGING DIMENSIONS

492(H) x 605(W) x 184(D)

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE

6.2

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE

4.25

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

1 x Manual