Ofertë!
OFERTA ONLINE

AOC 23.8″ FHD Gaming Monitor 24G2U5/BK

18,490 L

Kurseni: 4,500 L

Shijoni pamjen më të mirë dhe pa pengesa me monitorin 24G2U5/BK të prodhuar enkas për profesionistët e lojrave dhe jo vetëm. Ka madhësi 23.8 inç dhe frekuencë rifresikimi 75Hz e cila ju mundëson të luani apo shihni video të ndryshme pa pengesa ose vonesa. Gjithashtu është i pajisur me teknologjinë e moderimit të rrezeve të dëmshme blu për mbrojtjen dhe kujdesjen e shikimit tuaj.

Ka stok

SKU: ALB391 Modeli: 24G2U5/BK Kategori: , , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Model

24G2U5/BK

Color

Black

Best for

Gaming

Display information
Screen size

23.8"

SCREEN SIZE (CM)

60.4

FLAT / CURVED

Flat

DISPLAY HARDNESS

3H

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

RESOLUTION NAME

FHD

ASPECT RATIO

16:9

PANEL TYPE

IPS

BRIGHTNESS IN NITS

250

BACKLIGHT TYPE

WLED

Refresh Rate

75Hz

RESPONSE TIME GTG

4 ms

RESPONSE TIME MPRT

1 ms

STATIC CONTRAST RATIO

1000:1

VIEWING ANGLE (CR10)

178/178

DISPLAY COLOURS

16.7 Million

Video Features
SYNC TECHNOLOGY (VRR)

Freesync

SYNC RANGE

48-75

DIGITAL SIGNAL FREQUENCY

VGA/DP1.2/HDMI1.4 : 30 -85KHz (H) ; VGA/DP1.2/HDMI1.4 :48-75Hz (V)

COLOUR SPACE (SRGB) CIE 1931 %

102

COLOUR SPACE (ADOBE RGB) CIE 1931 %

95

FLICKER-FREE

Yes

BLUE LIGHT TECHNOLOGY

Low Blue Light

Cabinet information
BEZEL TYPE (FRONT)

3-sided frameless

BEZEL COLOUR (FRONT)

Black, Red

BEZEL FINISHING (FRONT)

Texture

CABINET COLOUR (BACKSIDE)

Black, Red

CABINET FINISHING (BACKSIDE)

Texture

VESA WALLMOUNT

100×100

TILT

-5/21,5

Gaming Features
GAMING STYLE

Shooters, MMORPG, Action, RTS, FPS (eSports), Beat'm up

GAME MODE

RTS, FPS, Racing, Gamer 1, Gamer 2, Off

GAMING CONVENIENCE

G-menu

GOOD FOR CONSOLE GAMING

Yes

Power Consumption
POWER SUPPLY

Internal

POWER SOURCE

100 – 240V 50/60Hz

POWER CONSUMPTION ON (TYPICAL) IN WATTS

21

POWER CONSUMPTION STANDBY IN WATTS

0.3

POWER CONSUMPTION OFF IN WATTS

0.3

Connectivity information
Ports

Audio, DisplayPort, HDMI, VGA, AC Power Cable

HDMI

HDMI 1.4 x 2

DISPLAY PORT

DisplayPort 1.2 x 1

AUDIO OUTPUT

Headphone out (3.5mm)

Product Dimensions
PRODUCT DIMENSIONS INCL. BASE

504.61(H) x 539.05(W) x 227.36(D)

PRODUCT DIMENSIONS EXCL. BASE

322.1(H) x 539.05(W) x 47.2(D)

PACKAGING DIMENSIONS

492(H) x 605(W) x 184(D)

GROSS WEIGHT INCL. PACKAGE

6.2

NET WEIGHT EXCL. PACKAGE

4.25

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1x HDMI

1x DisplayPort

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj