BEST DEALS

Apple iPhone 12 Pro Max

64,990 L69,990 L

 

Modeli me i ri nga Apple. Ekran i ri qe shkon deri ne limit te skajeve shoqeruar me mbrojtje qeramike. Ngjyra te reja si Grafiti dhe Pacific Blue. Rezistent ndaj ujit dhe pluhurave. Tani edhe me teknologjine 5G. Risi eshte implementimi i skanerit LIDAR me te cilin mund te projektohen objekte ne realitet virtual duke leshuar lazer me te cilet matet distanca e objekteve. Kamera e permiresuar. Fotot dhe videot ne ambjente me pak drite tani nuk jan me problem.

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Color

Pacific Blue, Black, Gold, Silver

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

160.8 x 78.1 x 7.4 mm (6.33 x 3.07 x 0.29 in)

Weight

228 g (8.04 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), stainless steel frame

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3687mAh

Charging

Fast charging 20W

Qi fast wireless charging

15W

Vendi i karikimit

Qi wireless charging, USB Power Delivery 2.0

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB, 256GB, 512GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Super Retina XDR OLED

Display Size

6.7"

Display Resolution

1284 x 2778 pixels

Display Protection

Oleophobic coating, Scratch-resistant ceramic glass

Display Protection Details

1200 nits max brightness
Dolby Vision
HDR10
Wide color gamut
True-tone

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A14 Bionic (5 nm)

CPU

Hexa-core

GPU

Apple GPU

CAMERA
Main Camera

Quad (12MP, 12MP, 12MP, TOF 3D LiDAR)

Quad Details

12 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1.4µm, dual pixel PDAF, OIS
12 MP, f/2.0, 52mm (telephoto), 1/3.4", 1.0µm, PDAF, OIS, 2x optical zoom
12 MP, f/2.4, 120˚, 13mm (ultrawide), 1/3.6"
TOF 3D LiDAR scanner (depth)

Features Main

Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama)

Video Main

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, 10‑bit HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), stereo sound rec.

Selfie Camera

Dual (12MP, SL 3D)

Dual Details

12 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.6"
SL 3D, (depth/biometrics sensor)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

Radio

No

USB

Lightning, USB 2.0

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Iphone 12 Pro
1 x Charging Cable

Garancia e produktit

6 Muaj