BEST DEALS

Apple iPhone 12

39,990 L

 

Modeli me i ri nga Apple. Ekran i ri qe shkon deri ne limit te skajeve shoqeruar me mbrojtje qeramike. Rezistent ndaj ujit dhe pluhurave. Tani edhe me teknologjine 5G. Kamera e permiresuar. Fotot dhe videot ne ambjente me pak drite nuk jan me problem.

Color
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2020

Color

Purple, Black, Blue, Green, Red, White

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

146.7 x 71.5 x 7.4 mm (5.78 x 2.81 x 0.29 in)

Weight

164 g (5.78 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), aluminum frame

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

2,815mAh

Charging

Fast charging 20W

Qi fast wireless charging

15W

Vendi i karikimit

Qi wireless charging, USB Power Delivery 2.0

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Super Retina XDR OLED

Display Size

6.1"

Display Resolution

1170 x 2532 pixels

Display Protection

Oleophobic coating, Scratch-resistant ceramic glass

Display Protection Details

1200 nits max brightness
Dolby Vision
HDR10
Wide color gamut
True-tone

PLATFORM
Operating system
Chipset

Apple A14 Bionic (5 nm)

CPU

Hexa-core

GPU

Apple GPU

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 12MP )

Features Main

Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama)

Video Main

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to 30fps), stereo sound rec.

Selfie Camera

Dual (12MP, SL 3D)

Dual Details

12 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.6"
SL 3D, (depth/biometrics sensor)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

NFC

Yes

Radio

No

USB

Lightning, USB 2.0

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, Siri natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Iphone 12
Charger Cable

Garancia e produktit

6 Muaj