Xiaomi Mi 2-in-1 USB Cable 30cm

790 L

 

Fish Micro USB dhe fish Type C ne nje kabllo te vetme me gjatesi prej 30 cm. Kjo kabllo është e sigurt dhe ju mundëson karikim të shpejtë  të pajisjeve tuaja.

Ka stok

SKU: DUN679-W Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Length

30cm

Output Ports

USB Type C & Micro USB

Input Port

USB 2.0 (Type A)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Mi 2-in-1 USB Cable 30cm