SAPO ERDHI

Bloody Infrared-Micro Switch TL70

2,990 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me Bloody TL70 Laser Gaming Mouse. Sensori optik siguron saktësi. Është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Lidhet me USB 2.0/3.0. Është i lehtë dhe ka preçizion të lartë.

Ka stok

SKU: CNG3461-B Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Memory

160 K

Acceleration

30 g

Frame Speed

12,000 fps

Max. Resolution

8200 CPI

Key Response

Less 0.2 ms

Infrared-Wheel

Over 1 Million Scrolls

Tracking Speed

150 inches/sec(ips)

Image Processing

10.8 Mega pixels/sec

Metal X' Glide Armor Boot

Over 300 Kms

Infrared-Micro-Switch

Over 20 million clicks

Report Rate

125~1000 Hz/sec (4-level adjustable)

Type

Wired

Button Numbers

9

Cable Length

1.8 M

Sensor

Laser Engine

Connector

USB(2.0/ 3.0)

System Requirements

Windows XP/ Vista/ 7/ 8 /8.1 / 10 or later

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bloody Infrared-Micro Switch TL70