SAPO ERDHI

Cruzer Glide 3.0 USB Flash Drive

590 L990 L

 

USB SanDisk Cruzer Glide 3.0 ofron performancë të shpejtë USB 3.0, duke e bërë transferimin e skedarëve më të shpejtë dhe më efikas. Me kapacitete që variojnë, ai siguron ruajtje të sigurt dhe të besueshme për të gjitha fotot, videot, muzikën dhe skedarët tuaj. Dizajni i tërheqshëm siguron që lidhësi USB 3.0 të qëndrojë i mbrojtur kur nuk përdoret, duke eliminuar nevojën për një kapak. Përdorni softuerin SanDisk SecureAccess™ për mbrojtjen me fjalëkalim në skedarë të ndjeshëm, ndërkohë që lejon ndarjen e lehtë të të tjerëve. SanDisk Cruzer Glide kombinon shpejtësinë, sigurinë dhe besueshmërinë, duke siguruar një përvojë të pandërprerë të përdoruesit në portat USB 3.0 dhe USB 2.0 të përputhshme me prapavijën.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

General
Memory Internal

32GB, 64GB

Interface

USB 3.0

Connector

USB Type-A

Operating Temperature

0°C to 45°C

Non-Operating Temperature

-10°C to 70°C

Features
Details

• Reliability
• Retractable design
• Keep your private stuff private
• Compatible with USB 2.0

Dimensions and Weight
Dimensions

59.4 x 21.8 x 8.3 mm

Weight

9.07g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cruzer Glide 3.0 USB Flash Drive