Dell Wireless Mouse WM126

2,600 L

Maus wireless. Lidhet shume thjeshte me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshem. I pershtatshem per perdorim te perditshem. Bateri jetgjate. 

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 310 copë
SKU: SBCZ0740 Modeli: WM126 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Wireless Receiver

USB wireless receiver

Weight

2.03 oz

Connectivity Technology

Wireless

Interface

RF

Movement Detection Technology

Optical

Buttons Qty

3

Movement Resolution

1000 dpi

Features

Scrolling wheel, wireless receiver

Interfaces

1 x USB – 4 pin USB Type A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim