Ofertë!
OFERTA ONLINE

DJI Osmo Mobile 6

14,990 L

Kurseni: 4,000 L

Osmo Mobile 6 është një stabilizues inteligjent i mbushur me veçori krijuese. Ai nuk është vetëm kompakt dhe lehtësisht i palosshëm për të qëndruar në pëllëmbën tuaj, por gjithashtu lëshohet automatikisht pasi të shpaloset për të kapur poza të shpejta. Merrni kënde dinamike dhe selfie të përsosura duke përdorur shufrën zgjatuese të integruar. Një mori funksionesh dhe udhëzuesish inteligjente janë në dispozicionin tuaj. Aplikacioni DJI Mimo lehtëson shkrepjen, modifikimin dhe ndarjen efikase online, duke ju lejuar të kapni çdo moment.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M06001

Color

Grey, Black

General
Dimensions

Unfolded: 276×111.5×99 mm (L×W×H)
Folded: 189×84.5×44 mm (L×W×H)

Weight

Gimbal: Approx. 309 g
Magnetic Phone Clamp: Approx. 31 g

Compatible Phone Weight

170-290 g

Compatible Phone Thickness

6.9-10 mm

Compatible Phone Width

67-84 mm

Battery
Type

Li-Po 2S

Capacity

1000 mAh

Energy

7.74 Wh

Charging Temperature

5° to 40° C (41° to 104° F)

Operating Temperature

0° to 40° C (32° to 104° F)

Operating Time

Approx. 6 hours and 24 minutes

Charging Time

Approx. 1 hour 24 minutes

Gimbal Charging Port

USB-C

Gimbal
Mechanical Range

Pan: -161.64° to 173.79°
Roll: -120.30° to 211.97°
Tilt: -101.64° to 78.55°

Max Control Speed

120°/s

Wireless Mode
Model

Bluetooth 5.1

Software
App

DJI Mimo

Grip Tripod
Grip Tripod Dimensions

Length: 138 mm
Diameter: 32 mm

Grip Tripod Weight

Approx. 72 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 

1x Osmo Mobile 6

1x DJI OM Magnetic Phone Clamp 3

1x Grip Tripod

1x Power Cable

1x Storage Pouch