Ofertë!
OFERTA ONLINE

DJI Osmo Mobile SE

11,990 L

Kurseni: 2,000 L

Osmo Mobile SE ripërcakton videografinë celulare me dizajnin e tij të lehtë, të palosshëm dhe mekanizmin magnetik të lëshimit të shpejtë, duke e bërë të lehtë transportimin dhe kapjen e momenteve në çdo çast. Mundësuar nga teknologjia e avancuar e stabilizimit me 3 akse dhe një motor brushless, ai siguron pamje të qeta, madje edhe me smartfonë të mëdhenj ose të rëndë. ActiveTrack 6.0 i përmirësuar mundëson gjurmim të besueshëm të subjektit, ndërsa modalitetet e kalimit të kohës ofrojnë mundësi krijuese. Quick Roll lehtëson kalimin pa probleme midis filmimit horizontal dhe vertikal, dhe paneli i integruar i statusit thjeshton ndërrimin e modalitetit. I pajisur me veçoritë ShotGuides dhe LightCut të aplikacionit DJI Mimo për asistencën dhe modifikimin e fotografimit, Osmo Mobile SE fuqizon përdoruesit të krijojnë pa mundim video me cilësi profesionale në çdo kohë dhe kudo.

Ka stok

SKU: DJI243-W Kategori: , , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

General
Dimensions

Unfolded: 262.5×119.5×104 mm (L×W×H)
Folded: 167×108.5×46.5 mm (L×W×H)

Weight

Gimbal: Approx. 352 g
Magnetic Phone Clamp: Approx. 31 g

Compatible Phone Weight

170-290 g

Compatible Phone Thickness

6.9-10 mm

Compatible Phone Width

67-84 mm

Battery
Type

18650 Li-ion

Capacity

2600 mAh

Energy

9.36 Wh

Charging Temperature

5° to 40° C (41° to 104° F)

Operating Temperature

0° to 40° C (32° to 104° F)

Operating Time

Approx. 8 hours (measured under ideal conditions with the gimbal fully balanced)

Charging Time

Approx. 2 hours and 12 minutes (measured with a 10W Type-C charger)

Gimbal Charging Port

USB-C

Gimbal
Mechanical Range

Pan: -161.2° to 171.95°
Roll: -136.7° to 198°
Tilt: -106.54° to 235.5°

Max Control Speed

120°/s

Wireless Mode
Model

Bluetooth 5.1

Software
App

DJI Mimo

Grip Tripod
Grip Tripod Dimensions

Length: 138 mm
Diameter: 32 mm

Grip Tripod Weight

Approx. 72 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Osmo Mobile SE

1x DJI OM Magnetic Phone Clamp 3

1x Grip Tripod

1x Power Cable

1x Storage Pouch