Gembird Toslink Optical Signal Splitter, 2 Ports

790 L

 

Lidhje perfekte. Ky ndarës u jep fund vënies dhe heqjes së herëpashershme nga priza të kabujve. Nuk ka humbje në cilësinë e zërit.

Ka stok

SKU: KBVID0076 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

2m

Color

Black

Input

1 x TosLink

Output

2 x TosLink

Features

• Toslink optical signal splitter: 1 input, 2 outputs

• This unit is designed to split one signal into two signals, however you can use it in reverse (switch)

• When used in reverse (as switch), only 1 input + 1 output can work at the same time

• Perfect link between a DVD/Blu-ray player and your audio equipment

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Toslink optical signal splitter, 2 ports, black