Apple USB-C Power Adapter 20W

2,690 L

 

Adaptor origjinal Apple per kaeikimin e pajisjeve tuaja. Me fuqi 20W, USB C ofron nje karikim te shpejte dhe efikas ne shtepi, ne zyre ose ne levizje.

Ka stok

Shitur: 142 copë

SKU: DUN834-W Modeli: MHJF3 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Output power

20 W

USB version

3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)

USB connector type

USB Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple USB-C Power Adapter 20W