SAPO ERDHI

Global Drone Falcon GD93

4,990 L

 

Bëhuni një fotograf pa kufij në një hap të thjeshtë dhe argëtues, me dronin GD93 ju vetëm duhet të vizatoni një shteg fluturimi në ekranin tuaj dhe droni juaj do të fluturojë në mënyrë autonome duke ndjekur rrugën specifike që keni vënë në dukje ose do ta bëjë atë të qëndrojë pezull automatikisht me lartësinë e funksionit të mbajtjes me qëndrueshmëri fluturimi. GD93 është pikërisht ajo që ju nevojitet, është një katërkopter shumëfunksional, WiFi i tij do t’ju ndihmojë të transmetoni përmbajtjen e regjistruar në kohë reale. Ai gjithashtu ka një buton kthimi në shtëpi për t’ju kthyer në pikën e ngritjes. Mini droni është shumë i lehtë për t’u transportuar në vendet tuaja të preferuara, falë krahëve të tij të palosshëm mund ta ruani së bashku me të gjithë aksesorët e tij në çantën e përfshirë.

Ka stok

SKU: DUN1793 Modeli: GD93 Kategori: Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

GD93

Color

Black

GENERAL
Remote Control Signal

2.4 GHz

Flight
Air Pressure Hover

Yes

Flight Distance

About 100 meters

Speed Levels

Multiple speed levels

Headless Mode

Yes

Return Home Key

Yes

One-Click Takeoff and Landing

Yes

360 Rollover

Yes

Gravity Sensor

Yes

Battery
Battery Capacity

800 mAh

Battery Life

About 10 Minutes

Charging

About 60 Minutes

Features
Details

• Gesture Control: Supports gesture control
• Power Indicator: Displays the amount of power
• Altitude Holding Module: Equipped with a high-precision altitude holding module
• Low Voltage Protection: Provides protection against low voltage
• Automatic Landing: Automatically lands when the battery is low

Dimensions & Weight
Dimensions

Folded 5 x 8 x 4 cm
Unfolded 11 x 9.5 x 3 cm

Weight

60 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Global Drone Falcon GD93

1 x Remote Control

1 x Charging Cable

1 x Screwdriver

1 x Storage Bag

4 x Protective Frames

2 x Propellers

1 x Battery

1 x User Manual