Ofertë!
OFERTA ONLINE

HAVIT H202D Stereo Headphone With Microphone

490 L

Kurseni: 300 L

Kufjet Havit H202D kombinojnë pa probleme performancën dhe rehatinë, duke shfaqur një dizajn elegant, kupat e veshëve me sfungjer super të butë dhe një shirit koke të rregullueshme për një përshtatje të personalizuar. Duke pasur një mikrofon të integruar kufjet sigurojnë një përvojë përdorimi të besueshme dhe gjithëpërfshirëse. E pajisur me drejtues të integruar të dyfishtë me hapje të madhe 40 mm, H202D ofron tingull stereo me besueshmëri të lartë dhe një përvojë të fortë basi.

Ka stok

SKU: DUN2163-B Modeli: H202D Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

H202D

Color

Black

General Specifications
Driver size

40 mm

Audio Specifications
Driver Sensitivity

108±4dB 1kHz

Dynamic Frequency Response Range

20hz~20khz

Impedance

32Ω±15%

Connection Specifications
Wired

3.5 mm Jack

Features
Details

• High-Fidelity Sound
• Integrated Microphone
• Dual 3.5 mm Jack

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Headphones