Ofertë!
BLACK FRIDAY

Huawei Mobile Pocket 3G Wifi Router E5730

3,990 L

Kurseni: 1,000 L

:
:
:

Huawei E5730s është një router i ri Wifi, të cilin mund ta mbani në xhep. Ky router është i pajisur me një portë Ethernet dhe vend për të vendosur një kartë SIM, duke ju mundësuar të lidhni disa paisje njëherësh qoftë me kabllon ethernet qoftë me internetin 3G të kartës.

Ka stok

SKU: CNG1626 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 50%
BLACK FRIDAY
Ofertë!

Universal Wi-Fi Range Extender 300Mbps

1,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

Battery Capacity

5200 mAh

Network mode

DC-HSPA+ / HSPA+ / HSPA / UMTS / EDGE / GPRS / GSM

Device Type

3G Wireless Router

Backup Function

Mobile Pocket Power Bank

WLAN

IEEE 802.11b/g/n

Dimensions

99.0mm × 66.3mm × 22.5 mm

Features

– 3G speed up to 42Mbps

– Wi-Fi speed up to 150 Mbps

– WiFi: 2400MHz ~ 2483.5MHz

– Mircro USB interface x 1

– A USB interface x 1

– RJ45 Ethernet port x 1

– Standard 6 PIN SIM Card

– Built-in UMTS/WLAN/GSM Antenna

– Plug and play

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Huawei Mobile Pocket 3G Wifi Router E5730

1 x manual