Ofertë!
OFERTA ONLINE

JBL Partybox Ultimate

144,990 L

Kurseni: 25,000 L

JBL PartyBox Ultimate ripërcakton argëtimin me sistemin e tij të tingullit Dolby Atmos, duke ofruar një prodhim kolosal 1100 W përmes 6 bokseve te tij. Transmetim Wi-Fi dhe Bluetooth, hyrje të dyfishtë mikrofoni, një hyrje për kitarë dhe një funksion vetë-akordues për cilësi optimale të audios në çdo vend. Shfaqja e tij dinamike e dritës, e kontrolluar përmes aplikacionit JBL One dhe PartyPad në panelin e sipërm, sinkronizohet me muzikën, duke krijuar një eksperiencë mahnitëse vizualisht. Me aftësinë për të lidhur altoparlantë të shumtë, një EQ Karaoke, vlerësim IPX4 kundër spërkatjeve dhe pajtueshmërinë me platforma të ndryshme duke përfshirë Google Home, Apple AirPlay dhe Alexa.

Ka stok

SKU: DUN2102-B Kategori: , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
40 g/kg
Brand
Model

JBLPARTYBOXULTAM

Color

Black

Speaker System
Power Output

1100 W

Drivers

2 x 9" / 22.9 cm Woofers
2 x 4.5" / 11.4 cm Midranges
2 x 2.75" / 6.99 cm Tweeters

Frequency Response

30 Hz to 20 kHz

Signal to Noise Ratio

>80 dB

Bluetooth Connectivity
Bluetooth

5.3

Supported Bluetooth Profiles

A2DP 1.3
AVRCP 1.5

Transmitter Power

15 dBm

Bluetooth Transmitter Modulation

π/4 DQPSK, 8DPSK, GFSK

Wi-Fi

Wi-Fi 6 (802.11ax); Dual-Band (2.4 & 5 GHz)

Connection Protocols

AirPlay, Chromecast built-in

Wired Connectivity
Inputs

1 x USB-A (Audio/Power) Input
2 x 1/8" / 3.5 mm Mono (Microphone) Input
1 x 1/8" / 3.5 mm Stereo (Audio) Input
1 x 1/4" TS (Audio) Input

USB Power Output

5 VDC at 2.1 A

Power
AC Input Power

100 to 240 VAC, 50 / 60 Hz

Dimensions & Weight
Dimensions

455 x 1049 x 440 mm

Weight

39.5 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x JBL PartyBox Ultimate

1x AC Power Cord