Google Nest Mini (2nd Generation)

4,990 L

 

Njihuni me gjeneratën e dytë Nest Mini, altoparlantin që mund ta kontrolloni me zërin tuaj. Thjesht thuaj “Ok Google” për të luajtur muzikën tënde të preferuar nga Spotify, YouTube Music dhe më shumë. Tingëllon më i lartë dhe më i pasur me më shumë fuqi dhe më shumë bas. Kërkoni ndihmë nga “Asistenti i Google” dhe përfitoni më të mirën nga Google – moti, lajmet ose pothuajse çdo gjë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Chalk White, Charcoal Gray

Connected home device type

Smart speakers

Wireless

Yes

Wi-Fi

Wi-Fi 5 (802.11 ac)

Bluetooth

v5.0

Smart home ecosystem

Google Home

Connected home features

Yes

Virtual Assistant Built-in

Google Assistant

Built-in microphone

3 far-field microphones
Voice Match technology

Power

15 W power adapter

Ports

DC power jack

Processor

Quad-core 64-bit ARM CPU 1.4 GHz • High-performance ML hardware engine

Requirements

Wi-Fi use requires 802.11 a/b/g/n/ac access point (router)
Nearby electrical outlet
Google Home app running on a compatible mobile device.

Dimensions

42 x 98 mm

Weight

177-183 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Google Nest Mini

1 x Charging Cable

1 x Manual