SAPO ERDHI

Lenovo 300 Wireless Mouse

1,990 L

 

Mausi kompakt wireless Lenovo 300 është aksesori i përsosur për ata që udhëtojnë për punë, drejtuesit që japin prezantime ose këdo që dëshiron më shumë kontroll dhe liri. Jetëgjatësia e baterisë është deri në 12 muaj, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për ndryshimin e shpeshtë të baterive.

Ka stok

SKU: SBCA0010 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Model

L300

General
Connection Type

2.4 GHz Wireless via Nano USB-A Receiver

Special Design Features

Ambidextrous design

Mice Button

Up to 3 million clicks for left and right buttons

DPI

1000 DPI

Mouse Sensor

Optical sensor

Hardware Requirements

Supported PC with USB port

Scrolling

Scroll Wheel (up/down)

OS Requirements

Windows 11

Maximum Operating Temperature

40 degrees Celsius (104 F)

Minimum Operating Temperature

0 degrees Celsius (32 Fahrenheit)

Maximum Relative Humidity (%)

95%

Minimum Relative Humidity (%)

20%

Wireless Reception Range

10 metres

Dimensions and Weight
Dimensions

32 x 56 x 98 mm

Weight

52 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo 300 Wireless Mouse