Ofertë!
OFERTA ONLINE

Lenovo Tab M8 (HD)

6,490 L

Kurseni: 1,500 L

Lenovo Tab M8 është një tablet elegant dhe i fokusuar në argëtim, i krijuar për të ofruar një përvojë premium. Me një procesor me katër bërthama MediaTek Helio A22 dhe që funksionon me Android™ 9 Pie™, ky tablet siguron performancë të qetë dhe qasje në një mori aplikacionesh nga Google Play Store. Ekrani 8.0″ HD IPS me altoparlantët anësor të akorduar nga Dolby Audio™ ofron një përvojë gjithëpërfshirëse audio-vizuale, duke e bërë atë ideal për transmetimin e videove dhe për të luajtur lojëra. Me një konstruksion metalik elegant duke ofruar një ndjesi komode. Tableti përmban një ekran të certifikuar nga TÜV® për të minimizuar ekspozimin ndaj dritës blu, duke rritur mbrojtjen e syve gjatë përdorimit të zgjatur. Për më tepër, bateria 5100 mAh e tabletit siguron deri në 18 orë kohë shfletimi në ueb, duke e bërë atë një shoqërues të besueshëm për argëtim në lëvizje.

Ka stok

SKU: SAAF0103 Modeli: TB-8505F Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Blackview Tab Active 8 10.36″, 6GB, 128GB

19,990 L
Kurseni: 9,000 L
- 15%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Blackview Tab Active 6 10.1″, 8GB, 128GB

19,990 L
Kurseni: 3,500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Network
Technology

Wi-Fi

Body
Color

Gray

Dimensions

199.1 x 121.8 x 8.2 mm

Weigt

305 g

Build

Glass front, aluminum back, aluminum frame

Display
Display Type

IPS LCD

Display Size

8.0 inches, 185.6 cm2 (~76.5% screen-to-body ratio)

Display Resolution

800 x 1280 pixels, 16:10 ratio (~189 ppi density)

Platform
OS

Android 9.0 (Pie)

Chipset

Mediatek MT6761 Helio A22 (12 nm)

CPU

Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53

GPU

PowerVR GE8320

Memory
Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

Memory Internal

16GB

Ram

2GB

Main Camera
Main Camera Single

5 MP, AF

Main Camera Video

1080p

Selfie Camera
Single

2 MP

Video

720p

Sound
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

Comms
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

Positioning

GPS, GLONASS, BDS

Radio

FM Radio

USB

microUSB 2.0, OTG

Features
Sensors

Accelerometer, Proximity

Battery
Type

Li-Po 5000 mAh, non-removable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Tab M8

1 x AC Adapter

Garancia e produktit

12 Muaj