Instax Mini Link 2

13,490 L14,990 L

 

Printeri inteligjent INSTAX MINI LINK 2 lidhet me smartfonin tuaj nëpërmjet Bluetooth dhe fal aplikacionit INSTAX MINI LINK ju mundëson printime 2 x 3″ nga imazhe ose video në vetëm 15 sekonda. Para printimit, imazhet mund të dekorohen me korniza, filtra, skica dhe ngjitëse.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 17%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Instax Wide Instant Film

2,490 L
Kurseni: 500 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Clay White, Soft Pink, Space Blue

Recording method

3-color exposure with OLED

Film used

FUJIFILM INSTAX Mini Instant Film

Image size

2.4 in × 1.8 in / 62 mm × 46 mm

Exposure pixel count

800 × 600 dots

Exposure resolution

12.5 dots/mm
(318 dpi, 80 μm dot pitch)

Exposure gradation

RGB gradation of 256 colors

Interface

Bluetooth Ver. 4.2 (BLE)

Printable image format

JPEG, PNG, HEIF, DNG

Printing time

Image recording – photo output (fed out):
Approximately 15 sec.

Possible number of printed images

Approximately 100
(from full charge; number of prints depends on usage conditions)

Power supply

Lithium ion battery (internal type: not removable)

Charging time

Approximately 80 to 120 minutes
(depending upon environment temperature at time of charging)

Power consumption

Approximately 3 W

Operating environment

Temperature: +41 ºF to +104 ºF (+5 ºC to +40 ºC )
Humidity: 20% to 80% (no condensation)

Main unit dimensions

3.6 in × 1.4 in × 4.9 in / 91.9 mm × 36.4 mm × 124.8 mm (excluding projecting parts)

Main unit mass

Approximately 0.46 lbs / 210 g (excluding film pack)

Supplied accessory

Micro USB cable
( BOD700-200, Length: 11.8 in / 30 cm )

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Instax Mini Link 2

1 x Micro USB cable

1 x Manual