Mcdodo Bluetooth FM Transimtter Car Charger

1,290 L

 

MP3 për makine, e pajisur me 2 porta USB që shërbejnë për të karikuar 2 pajisje njëkohësisht ose për të dëgjuar muzikë. Ka dizajn të veçantë dhe zë shumë pak vend. Është e pajisur  me mikrofon që mund të përdoret për të kryer telefonata.

Ka stok

SKU: CNG3535-B Modeli: CC-6880 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CC-6880

Connection

Usb,Bluetooth

Bluetooth

V4.2

FM frequency

87.5MHz-108MHz

Supported formats

MP3, WMA,WAV

Display type

LED

FM Transmitting Distance

5 m

Bluetooth Receiving Distance

10 m

Input

DC 12V-24V

Output

5V 3.1A

Dimensions

72.9 X 39.8 X 47.4mm

Weight

30g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x FM Transmitter

1 x Manual