SAPO ERDHI

Meta Quest 3 (512GB)

72,990 L

 

Shkrini virtualen me fiziken dhe përjetoni një realitet të miksuar plot tinguj të pastër dhe grafika mbresëlënëse. Rrjedhshmëri dhe qartësi në çdo detaj për një loje gjithëpërfshirëse. VR Meta Quest 3 është ndërtuar duke patur komfortin në mendje, është mjaft e lehtë për tu përdorur dhe dizenjuar për tu përshtatur perfekt me ju për një lojë sa më argëtuese

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

White

Display
Screen

2 x LCD

Resolution

2064 x 2208 per Eye

Refresh Rate

90 Hz

Maximum Field of View

104°

Headset
Processor

Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2

RAM

8 GB

Internal Storage

512 GB

IPD Distance

58 to 71 mm

Tether Cable Inputs/Outputs

USB-C

Audio Output

Integrated Headphones

Wireless

Wi-Fi 6E (802.11ax)

Maximum Battery Life

2.2 Hours

Battery Charging Time

2.3 Hours

Weight

515 g

Tracking System
Tracking Type

6-DoF Inside/Out Tracking

Cameras

2 x Front-Facing with Pass-Through

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Meta Quest 3 Advanced All-in-One VR Headset (512GB)

2 x Touch Plus Controllers with Batteries

2 x Touch Plus Wrist Straps

1 x Charging Cable

1 x 18W Power Adapter