Ofertë!
OFERTA ONLINE

Mi Type-C to Lightning Cable 1M

1,290 L

Kurseni: 700 L

Kabllo karikimi nga Type-C në Lightning për të gjjithë modelet e iPhonëve. Është i çertifikuar nga Apple dhe ofron karikim shumë të shpejtë e të sigurt. Së bashku me karikuesin Mi 18 W Type-C, kablloja mund të karikoj deri në 18 W, pra 50% më shumë se fuqia maksimale e karikimit të kabllove standarde USB-A. Përbëhet nga material që i reziston kohës.

Ka stok

SKU: DUN1247-W Modeli: CTL01ZMC Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Standards implemented

YD/T 1591-2009

Product materials

TPE

Cable length

1 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cable

1 x Packaging case