Microsoft Surface Pen

8,990 L

 

Modeli me i ri i Lapsit te Mircosoft ben te shkruarit, te mbajturit shenim dhe vizatimin me te mire se kurre me pare. Shkruani njesoj sikur te ishit duke shkruar ne leter. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Burgundy, Platinum Grey, Black, Ice Blue, Red

Pressure Levels

4096

Length

5.8inches (147mm)

Diameter

0.4 inch (10 mm)

Number of Buttons

1

Weight

0.71 oz (20.1 grams)

Connections

Bluetooth 4.0

Other Features

Eraser

Compatibility

Surface Book
Surface Book 2
Surface Studio 1st Gen
Surface Studio 2
Surface Laptop 1st Gen
Surface Laptop 2
Surface Go
Surface Pro 3
Surface Pro 4
Surface Pro 5th Gen
Surface Pro 6
Surface 3

Informacione për paketimin

1 x Microsoft Surface Pen