Number Code Lock for Scooter

990 L

 

Kavo për scooter dhe biçikleta. Siguri maksimale pasi është e pajisur me kod sigurie. Është e përbërë nga një material rezistent. 

Ka stok

SKU: CNG2746-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 3%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Navee Electric Scooter N65

57,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Features

– Safe
– Durable
– Adjustable
– Number Code Lock
– Resistant

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Number Code Lock for Scooter