OnePlus Nord 2 5G

24,990 L

 

Përjetoni ngjyra të vërteta dhe tone lëkure tepër natyrale me OnePlus Nord 2 5G. Më shumë piksel nënkuptojnë rezolucion më të lartë, zmadhim më të mirë dhe detaje të ndërlikuara. Përveç kamerës një tjetër cilësi unike e këtij modeli është dhe karikimi super i shpejte 65W.  Mjaftojnë vetëm 30 minuta për ta karikuar 100%.

Ka stok

SKU: CEL1891-GR Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2021

Color

Gray Sierra

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE / 5G

BODY
Dimensions

158.9 x 73.2 x 8.3 mm (6.26 x 2.88 x 0.33 in)

Weight

189 g (6.67 oz)

Build

Glass front (Gorilla Glass 5), glass back (Gorilla Glass 5), plastic frame

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4500mAh

Charging

Fast charging 65W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

Card slot

No

DISPLAY
Display Type

Fluid AMOLED

Display Size

6.43"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek MT6893 Dimensity 1200 5G (6 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G77 MC9

CAMERA
Main Camera

Triple (50MP, 8MP, 2MP)

Triple Details

50 MP, f/1.9, 24mm (wide), 1/1.56", 1.0µm, PDAF, OIS
8 MP, f/2.3, 119˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (monochrome)

Features Main

Dual-LED flash, HDR, panorama

Video Main

4K@30fps, 1080p@30/60/240fps, gyro-EIS

Selfie Camera

Single (32MP)

Single Details

32 MP, f/2.5, (wide), 1/2.8", 0.8µm

Features Selfie

Auto HDR

Video Selfie

1080p@30fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

-24.3 LUFS (Very good)

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.2, A2DP, LE, aptX HD

GPS

Yes, with dual-band A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, SBAS, NavIC

NFC

Yes

Radio

No

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (under display, optical), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x OnePlus Nord 2 5G

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj