Picun Bluetooth Headphones ANC-05L

2,990 L

 

Me teknologjinë e avancuar Bluetooth 5.3, këto kufje ofrojnë një lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme me pajisjet celulare dhe janë të pajtueshme si me pajisjet me Bluetooth, ashtu edhe me ato me një fishë 3.5 mm. Të pajisura me teknologjinë e anulimit aktiv të zhurmës (ANC), ato reduktojnë në mënyrë efektive zhurmën në mjedise të ndryshme, duke ju lejuar të krijoni hapësirën tuaj të qetë dhe të shijoni muzikën, filmat ose videot tuaja. Kufjet përmbajnë gjithashtu teknologjinë AI ENC (Environmental Noise Cancellation) për thirrje të qarta, duke aktivizuar automatikisht reduktimin e zhurmës për të përmirësuar qartësinë e zërit. Me një jetëgjatësi të gjatë baterie deri në 25 orë dhe aftësinë e karikimit të shpejtë, këto kufje janë perfekte për përdorim të zgjatur.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ANC-05L

Color

Black, Khaki White

Connectivity
Bluetooth

v5.3

Bluetooth Chip

JL7006

Bluetooth Profiles

A2DP/AVRCP/HSP/HFP

Speaker
Driver Unit

40mm Titanium Film Speaker

Speaker Impedance

32Ω±15% at 1KHZ

Sensitivity

100±3dB

Frequency Response Range

20-20KHZ

Distortion

less than 10%

Rated Power

20mV

Microphone
Call Microphone

6022, -42±1dB

FB ANC Microphone

6022, -38±1dB

Directivity

Omni Directional

Output Impedance

2.2KΩ(max) at 1KHZ

Battery
Battery Capacity

300 mAh

Battery Type

High-Performance Polymer Lithium Battery

Play Time

ANC ON: about 15 hours (at 80% volume)
ANC OFF: about 25 hours (at 80% volume)

Charging

USB Type-C

Charging Voltage

DC 5V

Working Voltage

3.1V-4.2V

Charging Time

About 3 Hours

Dimensions & Weight
Dimensions

18.79 x 15.7 x 8.79 cm

Weight

200 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x PICUN ANC-05L

1x Charging Cable

1x Aux Cable