Monster Clarity ANC Bluetooth Headphone

7,490 L

 

Kufje me bluetooth nga Monster 4.1  ju ofrojne cilesi te jashtezakonshme tingulli. Zgjedhje e mire per te degjuar muzike deri ne 20 ore, per te par filma, pergjigjur telefonatave, etj. Kan mikrofon te integruar. Dizajni me veshje te lehte, mjaft te rehatshem per veshin per perdorim ne kohe te gjate. Palosen dhe jane te pershtatshme per ti ruajtur dhe vendosur brenda ne çante.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Black

Headphone

Noise Isolating
High Resolution
Audio Quality

Model

Standard

Bluetooth

4.1

Wearing Method

Over-Ear Type

Connection Type

Wired&Wireless

Port Type

3.5mm + USB

Continuous Working Time

20 Hours Above

Drive unit type / diameter

40 ± 0.3mm

Remote control function

wireless control

Sensitivity

120dB ± 3dB

Active Noise Cancellation

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Monster Clarity ANC BT Headphone
1 x 3.5mm Jack
1 x Charging Cable